Watcher (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: You must enter a valid e-mail address.
ug: .توغرا بولغان ئې-خەت ئادرىسىنى كىرگۈزۈڭ

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Testing
ug: سىناش
