Waterloo (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Header
af: Hoof

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Sidebar
af: Systaaf
