Waterloo (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Header
am: ራስጌ

en: @time ago
am: @time በፊት
