Waterloo (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Header
ar: الترويسة

en: Forum
ar: المنتدى

en: 1 vote | @count votes
ar[0]: صوت واحد
ar[1]: لا أصوات
ar[2]: صوتان
ar[3]: @count أصوات
ar[4]: @count صوتا
ar[5]: @count صوت

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Featured
ar: متميز

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
