Waterloo (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: n/a
ast: n/d

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Header
ast: Encabezáu

en: @time ago
ast: hai @time

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
