Waterloo (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: n/a
be: [няма]

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Header
be: Загаловак

en: Forum
be: Форум

en: 1 vote | @count votes
be[0]: 1 голас
be[1]: @count галасоў
be[2]: @count галасоў

en: @time ago
be: @time таму

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
