Waterloo (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Forum
bg: Форум

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: @time ago
bg: преди @time

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
