Waterloo (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Forum
bn: ফোরাম

en: 1 vote | @count votes
bn[0]: 1 টি ভোট
bn[1]: @count টি ভোট

en: @time ago
bn: @time সময় আগে
