Waterloo (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
