Waterloo (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Last post
bs: Zadnji post

en: @time ago
bs: prije @time

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi
