Waterloo (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: n/a
ca: n/d

en: Last post
ca: Darrer article

en: Header
ca: Capçalera

en: Forum
ca: Fòrum

en: 1 vote | @count votes
ca[0]: 1 vot
ca[1]: @count vots

en: @time ago
ca: fa @time

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut
