Waterloo (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: n/a
cs: není

en: Last post
cs: Poslední

en: Header
cs: Hlavička

en: Forum
cs: Fórum

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu
