Waterloo (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Last post
cy: Cofnod diwethaf

en: Header
cy: Pennawd

en: Forum
cy: Fforwm

en: 1 vote | @count votes
cy[0]: 1 pleidlais.  @count o bleidleisiau

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Topics
cy: Testunau

en: Posts
cy: Cofnodion
