Waterloo (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Header
da: Overskrift

en: 1 vote | @count votes
da[0]: 1 stemme
da[1]: @count stemmer

en: @time ago
da: @time siden

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: Featured
da: Anbefalet

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold
