Waterloo (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།
