Waterloo (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: n/a
el: δ/υ

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Forum
el: Φόρουμ

en: 1 vote | @count votes
el[0]: 1 ψήφος
el[1]: @count ψήφοι

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
