Waterloo (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Forum
eo: Forumo

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj
