Waterloo (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: n/a
es: n/d

en: Last post
es: Último envío

en: Header
es: Encabezado

en: Forum
es: Foro

en: 1 vote | @count votes
es[0]: 1 voto
es[1]: @count votos

en: @time ago
es: Hace @time

en: Topics
es: Temas

en: Posts
es: Envíos

en: Sidebar
es: Barra lateral

en: Featured
es: Destacado

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal
