Waterloo (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: n/a
et: puudub

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Header
et: Päis

en: Forum
et: Foorumi teema

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde
