Waterloo (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: n/a
fa: هیچ

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Header
fa: سربرگ

en: Forum
fa: انجمن

en: 1 vote | @count votes
fa[0]: 1 رای
fa[1]: @count رای

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Featured
fa: ویژه

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: by !author
fa: توسط !author
