Waterloo (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Last post
fil: Huling paskil

en: Header
fil: Ulunan

en: 1 vote | @count votes
fil[0]: 1 boto
fil[1]: @count boto

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas

en: Topics
fil: Mga paksa

en: Posts
fil: Mga paskil

en: Featured
fil: Itinatampok
