Waterloo (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Last post
fr: Dernière contribution

en: Header
fr: Entête

en: 1 vote | @count votes
fr[0]: @count vote
fr[1]: @count votes

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Topics
fr: Sujets

en: Posts
fr: Contributions

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Featured
fr: Recommandés

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal
