Waterloo (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: n/a
gl: n/d

en: Last post
gl: Última entrada

en: Header
gl: Encabezado

en: Forum
gl: Foro

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: @time ago
gl: fai @time

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal
