Waterloo (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: n/a
he: -ללא-

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Forum
he: פורום

en: 1 vote | @count votes
he[0]: הצבעה אחת
he[1]: @count הצבעות

en: @time ago
he: לפני @time

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי
