Waterloo (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Header
hr: Zaglavlje

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: @time ago
hr: prije @time

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
