Waterloo (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Forum
hy: Ֆորում

en: @time ago
hy: @time առաջ
