Waterloo (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: n/a
id: t/t

en: Last post
id: Kiriman terakhir

en: 1 vote | @count votes
id[0]: 1 suara
id[1]: @count suara

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Topics
id: Topik-topik

en: Posts
id: Pos

en: Featured
id: Pilihan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama
