Waterloo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: n/a
is: á ekki við

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Header
is: Haus

en: 1 vote | @count votes
is[0]: 1 atkvæði
is[1]: @count atkvæði

en: @time ago
is: @time síðan

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur
