Waterloo (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: n/a
it: n/d

en: Last post
it: Ultimo contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: 1 vote | @count votes
it[0]: 1 voto
it[1]: @count voti

en: @time ago
it: @time fa

en: Topics
it: Argomenti

en: Posts
it: Messaggi

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Featured
it: In evidenza

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale
