Waterloo (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: n/a
ja: 利用不可

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Header
ja: ヘッダー

en: Forum
ja: フォーラム

en: 1 vote | @count votes
ja[0]: 得票数：1
ja[1]: 得票数：@count

en: @time ago
ja: @time 前

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Featured
ja: 主な

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動
