Waterloo (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: 1 vote | @count votes
ka[0]: 1 ხმა
ka[1]: @count ხმა

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Posts
ka: პოსტები
