Waterloo (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: n/a
kk: жоқ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар
