Waterloo (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: n/a
km: គ្មាន

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Forum
km: វេទិកា

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
