Waterloo (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು
