Waterloo (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: n/a
ku: نییە

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: 1 vote | @count votes
ku[0]: 1 دەنگدان
ku[1]: @count دەنگدان

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
