Waterloo (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ
