Waterloo (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
