Waterloo (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: @time ago
mn: @time өмнө
