Waterloo (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
