Waterloo (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Forum
ne: फोरम

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Topics
ne: विषय

en: Featured
ne: फेचर्ड
