Waterloo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Header
nl: Kop

en: 1 vote | @count votes
nl[0]: 1 stem
nl[1]: @count stemmen

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan
