Waterloo (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: 1 vote | @count votes
nn[0]: 1 stemme
nn[1]: @count stemmer

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Featured
nn: Framheva
