Waterloo (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
