Waterloo (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: n/a
pl: n.d.

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Header
pl: Nagłówek

en: 1 vote | @count votes
pl[0]: 1 głos
pl[1]: @count głosy
pl[2]: @count głosów

en: @time ago
pl: @time temu

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści
