Waterloo (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
