Waterloo (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: n/a
pt: não disponível

en: Last post
pt: Última entrada

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Forum
pt: Fórum

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: Topics
pt: Tópicos

en: Posts
pt: Mensagens

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal
