Waterloo (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: n/a
sk: nie je

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Header
sk: Hlavička

en: Forum
sk: Fórum

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: @time ago
sk: pred @time

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
