Waterloo (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: n/a
sl: n/d

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Header
sl: Glava

en: 1 vote | @count votes
sl[0]: 1 glas
sl[1]: @count glasova
sl[2]: @count glasovi
sl[3]: @count glasov

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Featured
sl: Izpostavljeno
