Waterloo (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Header
sq: Titulli

en: Forum
sq: Forumi

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime
