Waterloo (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Header
sv: Sidhuvud

en: 1 vote | @count votes
sv[0]: 1 röst
sv[1]: @count röster

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: by !author
sv: av !author
